Про проведення науково-практичної конференції щодо надрокористування
В період з 7 по 11 жовтня 2024 року в місті Львові відбудеться IX міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування», яка проходитиме за підтримки Державної служби геології та надр України і Державної комісії України по запасах корисних копалин.
Метою конференції є підвищення ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, вирішення питань залучення інвестицій в мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр, обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування, проблеми нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень.
Про склад Організаційного комітету конференції; основні тематичні напрями для обговорення; ключові дати проведення конференції (зокрема, 29 вересня 2024 р. – завершення прийому тез доповідей та прийому заявок і попередньої реєстрації на участь в конференції, 7 жовтня 2024 р. – початок реєстрації учасників конференції); форму анкети для реєстрації; контакти організаторів конференції та ін. можна дізнатися на офіційному веб-сайті конференції – https://conf.dkz.gov.ua/.
Джерело фото: https://www.freepik.com/
11.07.2024
Повернутися назад