Найбільші державні монополії готують різке підвищення тарифів
Найбільші державні монополії – НЕК «Укренерго», ТОВ «Оператор ГТС України» і АТ «Укрзалізниця» – ініціювали різке підвищення тарифів на 2025 рік.
Про конкретні показники підвищення тарифів; як державні монополії пояснюють необхідність їх підвищення; що конкретно закладається у розрахунки тарифів; шкідливий вплив державних монополій на економіку та звичайних українців – про все це та дещо більше див. на сайті українського новинного суспільно-політичного інтернет-порталу «Цензор.НЕТ» у розділі «Публікації» за 18 грудня 2024 року або за посиланням https://biz.censor.net/resonance/3525637/ukrzaliznytsya-operator-gts-ta-ukrenergo-pidvyschat-taryfy.
Джерело фото: https://freepik.com/
20.12.2024
Повернутися назад