Дещо про «годину запитань до Уряду» 02 травня 2025 року
Під час проведення «години запитань до Уряду» у Верховній Раді України 02 травня 2025 року багато питань народних депутатів України було адресовано Міністру захисту довкілля та природних ресурсів України С.В.Гринчук.
Ці питання стосувалися стратегічної Угоди між Україною та США щодо створення Інвестиційного фонду відбудови України; стану виконання євроінтеграційних зобов’язань України у сфері охорони довкілля; імплементації Регламенту Європейського Союзу (ЄС) 2023/1115 щодо запобігання імпорту продукції, пов’язаної з вирубкою лісів; кліматичної політики; управління водними ресурсами та водозабезпечення у річкових басейнах України.
На запит народного депутата України А.В.Жупанина (партія «Слуга народу») щодо боротьби зі «сплячими» дозволами на користування надрами, С.В.Гринчук зауважила, що «сплячі» дозволи є величезною проблемою для розвитку галузі. Держгеонадрами України вже проведено аналіз всіх виданих спеціальних дозволів на користування надрами та сформовані списки дозволів, за якими упродовж останніх 10 років видобуток не розпочато або видобуто менше 1%. Наступний етап – проведення позапланових перевірок, на підставі яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.
Асоціація нагадує, що порядок організації та проведення «години запитань до Уряду» визначені у статтях 229 і 230 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України».
Джерело фото: https://www.freepik.com/
05.05.2025
Повернутися назад