Відбувся круглий стіл «Надрокористування в Україні: актуальні питання розвитку»

04 квітня 2025 року в Торгово-промисловій палаті України відбувся круглий стіл «Надрокористування в Україні: актуальні питання розвитку», у якому прийняли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування О.В.Бондаренко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України О.С.Семенець, Голова Державної служби геології та надр України О.С.Гоцинець, в.о. генерального директора ДНВП «Геоінформ України» П.В.Бовсунівський, представники бізнес-асоціацій та провідних надрокористувачів, експерти галузі.

Одними з ключових питань обговорення були надання в користування ділянок надр з покладами критичних і стратегічних корисних копалин, відновлення заходів державного нагляду (контролю) в умовах воєнного стану, а також цифровізація сервісів та геологічної інформації.

Учасники заходу також приділили увагу питанням розвитку галузі надрокористування, шляхам вирішення доступу до земельних ділянок, переробки сировини в Україні, залучення інвесторів, регуляторним змінам для спрощення ведення бізнесу в сфері надрокористування.

Джерело фото: https://www.freepik.com/

Повернутися назад
розробка сайтів webkitchen